HLAVNÍ STRÁNKA

(KONFERENCE, ROZESÍLACÍ SEZNAMY)
SPRÁVA UŽIVATELSKÉHO ÚČTU
Vytvořit nové Vytvořit nový seznam Přidat adresu do seznamu Přihlásit uživatele
Upravit existující Upravit existující Odstranit adresu ze seznamu Registrovat nového

Zde můžete vytvořit www přesměrování

Požadovaná doména (např. pro adresu osel.skaut.org napište osel)
E-mail vůdce jednotky (dobrovolné, nemusíte uvádět, zobrazuje se na stránkách skaut.org)
E-mail webmastera (povinné, nebude zveřejněno, pouze pro sdělení ode mne)
Tajná stránka (zaškrtnete-li, nebude tato stránka zobrazena na stránkách skaut.org (nebude na ni zobrazen odkaz)
Původní adresa stránek (např. naprosto.otresna.adresa.cz/skautiXY), (můžete uvést bez http://.). Pokud chceš DNS přesměrování (záznam do DNS skaut.orgu - že tvá požadovaná doména (např. osel.skaut.org) se nachází na té a té IP adrese), vyplň zde IP adresu. DNS přesměrování však vyžaduje i součinnost serveru, na kterém máš stránky (tzn. pokud máš stránky na freewebu, tak je pro tebe tento typ přeměrování bohužel pravděpodobně nepoužitelný).
DNS přesměrování včetně pošty přesměruje na daný server poštu (MX záznam). NS záznam zvolte, pokud na dané ip adrese poběží DNS server pro tuto subdoménu. (V posledních dvou případech se o poštu došlou do těchto subdomén přestává starat tento server!!! Poslední dvě (možná i tři :-)) možnosti volte pouze, pokud je vám jasné, o čem se v nich mluví, v opačném případě mě radši kontaktujte (logik (na) skaut , org).
Typ přesměrování (při typu frameset zůstává v prohlížeči na adresové řádce pořád adresa vasedomena.skaut.org i při "browseni" stránkami, při typu přesměrování se v prohlížeči objeví původní adresa - třeba http://naprosto.otresna.adresa.cz/skautiXY a mění se podle aktuální stránky). DNS přesměrování funguje naprosto přirozeně, ovšem vyžaduje součinnost serveru, na kterém jsou stránky umístěny...
Komentář ke stránkám
Kolik je ciferný součet čísla 786

Heslo pro editaci stránky. (Pokud ponecháte heslo prázdné a jste přihlášen jako nějaký uživatel, právo editovat toto přesměrování bude mt pouze tento uživatel. Pokud nejste přihlášen a necháte heslo prázdné, bude moci toto přesměrování kdokoli změnit či zrušit (a nastavit mu heslo).

PŘESMĚROVÁNÍ WEBU PŘESMĚROVÁNÍ POŠTY
(KONFERENCE, ROZESÍLACÍ SEZNAMY)